Satilik 3 Yatak Odası, London-8, London, İngiltere, 147 Weavers way

Satilik - Cod. 35711

  • Tipoloji: 3 Yatak Odası
  • Bölge: 50 m²
  • Daire No: 3
  • Kat: 2

Camden Town, yerel halk, barlar, tuhaf market, romantik kanal için popüler bir semt ... Metrodan 10 dakika ve St.Pancras ve King Cross uluslararası istasyonlarından 20 dakika uzaklıktadır. Camden'in sakin ve güvenli bir parçası; Londra belediye başkanının bizimkiyle aynı binada bir apartman dairesini gizli bir şekilde satın aldığı anlaşılıyor.
 Bizimki, 50 metrekarelik 48 daireden oluşan üç odalı bir dairedir. Bunların arasında şunlar bulunmaktadır: Büyük bir oturma odası, güney cepheli, çok aydınlık, ortak bahçeye açılan; Çift kişilik yatak odası, tek kişilik yatak odası, bide ve duş, giriş ve kiler ile zarif bitmiş banyo. Enerji sınıfı C, çift camlı pencereler, merkezi ısıtma. Kat mülkiyeti için ayrılmış otoparkta iki araçlık ücretsiz park yeri.
İngiltere'de bir ev satın almak için iyi bir zaman: Brexit'in ve analistlerin özellikle birkaç yıl içinde özellikle Londra'da çıkacağını bekledikten sonra fiyatlar düştü.
Daireyi 2012 yılında aldık ve kızımız için bir iç mimar yardımıyla tamamen yeniledik. Orada 5 yıl yaşadı, ama sonra Fransa'ya taşınmak zorunda kaldı; Bu yüzden satıyoruz.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB