Satilik 1 Yatak Odası, Faugh, Cumbria, İngiltere, Cumbria

Satilik - Cod. 35027

  • Tipoloji: 1 Yatak Odası
  • Bölge: 20 m²
  • Daire No: 1
  • Kat: 1

İngiltere'nin en görkemli bölgelerinden birinin kalbinde yer alan muhteşem bir tarihi binada satılık daire. Göller Bölgesi'nin güzel manzarasının kalbinde yer alan otel, Northumberland kırsalının muhteşem manzarasını ve güzel gölleri çevreleyen zirveleri sunmaktadır.

Otel, 1700 yılına dayanmakta olup, tek kişilik, çift kişilik ve süitler de dahil olmak üzere toplam 86 odadan oluşmakta olup, özellikle yakınlardaki doğal kükürtlü su kaynağının bilinen iyileştirici özellikleri sayesinde, her yerdeki ziyaretçiler için her zaman favori bir yer olmuştur. Bahçe ve doğal orman arasında 140 dönümlük bir araziyi barındıran huzur dolu bir huzur vahası, tümü pastoral bir kırsal ortam ile çerçevelenmiştir.

Yapıda mevcut olan hizmetlerin sunulması - bitişik kokteyl salonu, yüzme havuzu ve fitness salonu ile restoran - en yakın kalite standartlarına sahip ikinci bir superior restoran ile zenginleştirilecektir. tedaviler ve bir binicilik merkezi inşaatı için.

Fonksiyon odasının ve muhteşem kış bahçelerinin yenilenmesi, otele daha fazla cazibe katacak ve düğünler, konferanslar ve etkinlikler için ideal bir konuma sahip olacak.

Otelden, Hadrian Duvarı boyunca UNESCO Dünya Mirası bölgelerini keşfedebilir, ayrıca Carlisle, Gretna, Hexham ve Newcastle'ı ziyaret edebilirsiniz. Bu güzel otel, konuklara geri çekilmek için eşsiz bir mekan sunmaktadır. Windermere, Ullswater ve Derewentwater ünlüdür. doğal güzellikleri için.

Göller Bölgesi'nin tüm bölgesi turistik cazibesi ile dünya çapında tanınır ve her yıl yaklaşık 41,5 milyon ziyaretçiyi çeken hem tarihi / kültürel hem de doğal turizm için mükemmelliğin bir hedefi olarak bilinir. Hadrian, UNESCO Dünya Mirası alanlarına sahiptir. Buradan Carlisle, Gretna, Hexham ve Newcastle gibi tarihi kasaba ve şehirlere kolayca ulaşabilir ya da güzelliğiyle ünlü güzel Windermere, Ullswater ve Derewentwater göllerinin kıyılarında gezebilirsiniz.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB